Schoolteam

Directeur
Cindy Cottenjé
(favoriete superheld: Professor X)Cindy Cottenjé

 

Zorgcoördinator
Isabelle Hocepied
(favoriete superheld: Leo Lief)

zorgcoördinator Isabelle Hocepied

kleuterturnen Pannebeke
Lut Alliet
juf Lut

 

Kleuterturnen STEMpel
Inge Devlieghe
(favoriete superheld: Stan Sportief)
Juf Inge

 

peuter + 1ste kleuter Pannebeke
Chantal Devogelaere
(favoriete superheld: Leo Lief)

Juf Chantal

Lut Alliet
(favoriete superheld: Kris Kras)

juf Lut
 

1ste kleuter STEMpel
Marijke Deklerck
(favoriete superheld: Leo Lief)

Juf marijke

2de kleuter Pannebeke
Kathleen Dumalin
(favoriete superhelden: Professor X)

Juf Kathleen
 

2de kleuter STEMpel
Sylvia De Gruyter
(favoriete superheld: Nina Natuur)

Juf Sylvia DG

3de kleuter Pannebeke
Charlotte Vanlancker
(favoriete superheld: Nina Natuur)

Juf Charlotte
 

3de kleuter STEMpel
Sylvia Hubrouck
(favoriete superheld: Robotech)

Juf Sylvia H

1ste leerjaar Pannebeke
Sabine Deschacht
(favoriete superheld: Lisa Letter)

Juf Sabine
 

1ste leerjaar STEMpel
Kimberly Delanghe
(favoriete superheld: Robotech)

Juf Kimberly

2de leerjaar Pannebeke
Anette Schalley
(favoriete superheld: Professor X)

Anette Schalley
 

2de leerjaar STEMpel
Maureen Roeting
(favoriete superheld: Professor X)

juf Maureen

3de-4de leerjaar Pannebeke
Bart Philips
(favoriete superheld: Do Re Mi)

Meester Bart
 

3de leerjaar STEMpel
Gino Vander Maes
(favoriete superheld: Leo Lief)

Meester Gino

5de-6de leerjaar Pannebeke
Margot Denys
(favoriete superheld: Stan Sportief)


Niki Vancoilli
(favoriete superheld: Robotech)

 

 

4de-5de-6de leerjaar STEMpel
(3 leerkrachten zijn samen verantwoordelijk
voor de 3 leeftijdsgroepen: elke leerkracht
is gespecialiseerd in een bepaald vak: co-teachen)

Melissa Sarlet
(favoriete superheld: Lisa Letter)

Juf Melissa

kim Steelandt
(favoriete superheld: Professor X)
juf Kim

Inge Devlieghe
(favoriete superheld: Stan Sportief)

Juf Inge

 

 

 

 

 

 

 

 

Kinderverzorgster Pannebeke
Cathérine Vergoote
(favoriete superheld: Leo Lief)

 

Kinderverzorgster STEMpel
Carla Nollet
(favoriete superheld: Leo Lief)

Juf Carla

N.C. Zedenleer Pannebeke
 

 

 

N.C. Zedenleer STEMpel
Sophie Houtteman + Carine Van Acker
(favoriete superheld: Kris Kras)

Juf Sophie

Katholieke godsdienst Pannebeke + STEMpel
Arne Crobeck
​​​​​​​(favoriete superheld: Leo Lief)

Arne
 

ICT-coördinator Pannebeke + STEMpel
Kurt Van Coppenolle
​​​​​​​(favoriete superheld: Robotech)

Kurt

Protestantse godsdienst
(voorlopig op zoek)

 

 

Islamitische godsdienst Pannebeke + STEMpel
Essam Sorrour
​​​​​​​(favoriete superheld: Leo Lief)

Essam

Onderhoud/ Chauffeur Pan + STEM
Danny Bleyaert
(favoriete superheld: Kris Kras)

Danny Bleyaert
 

Administratie Pannebeke - STEMpel
Judith Bossu
(favoriete superheld: Stan Sportief)

Judith Bossu

Keuken/ Onderhoud Pannebeke
Carine Van den Bussche
​​​​​​​(favoriete superheld: Kris Kras)

Carine

Onderhoud Pannebeke
 

 

 

Keuken/ Onderhoud STEMpel
Zaïrena Zaibudin
​​​​​​​(favoriete superheld: Leo Lief)

Zairina
Onderhoud Stempel
Anne Goegebeur
​​​​​​​(favoriete superheld: Nina Natuur)

 

Opvang Pannebeke
Vanessa  De Bruycker
​​​​​​​(favoriete superheld: Leo Lief)

Vanessa Debruycker

Middagtoezicht Kleuters - vrijwilliger
Marina Ryde
​​​​​​​(favoriete superheld: Leo Lief)

Marina Ryde

 

Opvang Stempel
Sandra Lycke
​​​​​​​(favoriete superheld: Leo Lief)

 

 

Middagtoezicht Kleuters - vrijwilliger
Cathérine
​​​​​​​(favoriete superheld: Nina Natuur)