Schoolteam

Directeur
Cindy Cottenjé
(favoriete superheld: Professor X)Cindy Cottenjé

 

Zorgcoördinator
Isabelle Hocepied
(favoriete superheld: Leo Lief)

zorgcoördinator Isabelle Hocepied

kleuterturnen Pannebeke
Sophie Vanslambrouck
(favoriete superheld: Nina Natuur)
Juf Sophie

 

Kleuterturnen STEMpel
Jeany Beeckmans
(favoriete superheld: Stan Sportief)
juf Jeany

peuter + 1ste kleuter Pannebeke
(2 leerkrachten zijn samen verantwoordelijk voor de klas: co-teachen)
Chantal Devogelaere
(favoriete superheld: Leo Lief)

Juf Chantal

Lut Alliet
(favoriete superheld: Kris Kras)

juf Lut
 

peuter  + 1ste kleuter STEMpel
(2 leerkrachten zijn samen verantwoordelijk voor de klas: co-teachen)
Marijke Deklerck
(favoriete superheld: Leo Lief)

Juf marijke

Jeany Beeckmans
(favoriete superheld: Kris Kras)

juf Jeany

2de kleuter Pannebeke
Kathleen Dumalin (afwezig)
(favoriete superhelden: Professor X)

Juf Kathleen

Vervangster: Sophie Vanslambrouck
(favoriete superheld: Nina Natuur)
Juf Sophie

 

2de kleuter STEMpel
Sylvia De Gruyter
(favoriete superheld: Nina Natuur)

Juf Sylvia DG

3de kleuter Pannebeke
Charlotte Vanlancker
(favoriete superheld: Nina Natuur)

Juf Charlotte
 

3de kleuter STEMpel
Sylvia Hubrouck
(favoriete superheld: Robotech)

Juf Sylvia H

1ste leerjaar Pannebeke
Sabine Deschacht
(favoriete superheld: Lisa Letter)

Juf Sabine
 

1ste leerjaar STEMpel
Kimberly Delanghe
(favoriete superheld: Robotech)

Juf Kimberly

2de leerjaar Pannebeke
Anette Schalley
(favoriete superheld: Professor X)

Anette Schalley
 

2de leerjaar STEMpel
Maureen Roeting
(favoriete superheld: Professor X)

juf Maureen

3de-4de leerjaar Pannebeke
Bart Philips
(favoriete superheld: Do Re Mi)

Meester Bart
 

3de leerjaar STEMpel
Gino Vander Maes
(favoriete superheld: Leo Lief)

Meester Gino

5de-6de leerjaar Pannebeke
Margot Denys
(favoriete superheld: Stan Sportief)
juf Margot
Niki Vancoilli
(favoriete superheld: Robotech)

Niki Vancoillie
 

4de-5de-6de leerjaar STEMpel
(3 leerkrachten zijn samen verantwoordelijk
voor de 3 leeftijdsgroepen: elke leerkracht
is gespecialiseerd in een bepaald vak: co-teachen)

Melissa Sarlet
(favoriete superheld: Lisa Letter)

kim Steelandt
(favoriete superheld: Professor X)

Inge Devlieghe
(favoriete superheld: Stan Sportief)

Innovatief team

 

 

 

 

 

 

Kinderverzorgster Pannebeke
Cathérine Vergoote
(favoriete superheld: Leo Lief)
Juf Cathérine kinderverzorgster

 

Kinderverzorgster STEMpel
Carla Nollet
(favoriete superheld: Leo Lief)

Juf Carla

N.C. Zedenleer Pannebeke
Carine Van Acker
(favoriete superheld: Kris Kras)

 

N.C. Zedenleer STEMpel
Sophie Houtteman (enkel L3) + Carine Van Acker
(favoriete superheld: Kris Kras)

Juf Sophie

Katholieke godsdienst Pannebeke + STEMpel
Arne Crobeck
(favoriete superheld: Leo Lief)

Arne
 

Islamitische godsdienst STEMpel
Samia Helsmoortel

juf Samia

Islamitische godsdienst Pannebeke
(voorlopig op zoek)

Protestantse godsdienst Pannebeke + STEMpel
(voorlopig op zoek)

 

Administratie Pannebeke - STEMpel
Judith Bossu
(favoriete superheld: Stan Sportief)

Judith Bossu

Onderhoud/ Chauffeur Pan + STEM
Danny Bleyaert
(favoriete superheld: Kris Kras)

Danny Bleyaert
 

Veiligheid en preventie
Nick Meulemeester
(favoriete superhelden: Stan Sportief en Robotech)

Nick Meulemeester

Keuken/ Onderhoud Pannebeke
Anne Goegebeur
​​​​​​​(favoriete superheld: Kris Kras)

Anne Goegebeur

Onderhoud Pannebeke
Sylvia Dossche
(favoriete superheld: Leo Lief)

 

Keuken/ Onderhoud STEMpel
Zaïrena Zaibudin
​​​​​​​(favoriete superheld: Leo Lief)

Zairina
Onderhoud Stempel
op zoek

Opvang Pannebeke
Vanessa  De Bruycker
​​​​​​​(favoriete superheld: Leo Lief)

Vanessa Debruycker

Middagtoezicht Kleuters - vrijwilliger
 

 

Opvang Stempel
Sandra Lycke
​​​​​​​(favoriete superheld: Leo Lief)

 

Middagtoezicht Kleuters - vrijwilliger
Cathérine
​​​​​​​(favoriete superheld: Nina Natuur)